Menu

Distributionslister

Her kan du se det aktuelle indhold af vores distributionslister.

 

 

 

 

Fodboldudvalget

 

fu@orientexpressen.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com 

John Kaspersen

 

orient@jkasp.dk 

Micki Strømlund

 

mickistroemlund@gmail.com 

Tage Olesen

 

tage.olesen@alfalaval.com

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

Ulla Peterson

 

ulla.peterson@outlook.dk 

Steen Eilsø Svensson

 

steeneilso@gmail.com

 

 

 

Ungdomsudvalget

 

uu@orientexpressen.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com  

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr 

Lasse Jørgensen

 

lasse123@gmail.com  

Micki Strømlund

 

mickistroemlund@gmail.com 

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

Rene Hein

 

boevadt@yahoo.dk 

 

 

 

Hulen

 

hulen@orientexpressen.dk

Ulla Peterson

 

ulla.peterson@outlook.dk 

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr 

Tage Vestergaard Olesen

 

tagevestergaardolesen@gmail.com 

Lone Frantzen

 

lonfr@brondby.dk 

Line Borch-Børglum

 

lbrasmussen2014@gmail.com

 

 

 

Webmaster

 

webmaster@orientexpressen.dk

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

John Kaspersen

 

orient@jkasp.dk

Kevin Nielsen

 

carlsro.kn@gmail.com 

Casper Skræm

skraemfu@gmail.com

Micki Strømlund

 

mickistroemlund@gmail.com

Lasse Jørgensen

 

lasse123@gmail.com

 

 

 

Facebook & Instagram

 

facebook@orientexpressen.dk

Micki Strømlund

 

mickistroemlund@gmail.com

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

Lasse Jørgensen

 

lasse123@gmail.com  

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com 

 

 

 

Banko Holdet

 

banko@orientexpressen.dk

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

Mette Bols Skræm

 

mette@skraem.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com 

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk 

Ulla Peterson

 

ulla.peterson@outlook.dk

Martial Mounaix

 

mounaix84@hotmail.com

Tage Vestergaard Olesen

 

tagevestergaardolesen@gmail.com

 

 

 

Dommere

 

dommer@orientexpressen.dk

Jan Poulsen (koordinator)

 

fam.j-poulsen@post.tele.dk

Lars T. Larsen

 

brandmand11@gmail.com

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

Susanne Mounaix

 

mounaix@email.dk

Martin Filipsen

 

filipsen1974@gmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere Dame Senior

 

tlds@orientexpressen.dk

Fodboldudvalget

 

fu@orientexpressen.dk

 

 

 

Trænere & Ledere Herre Senior

 

tlhs@orientexpressen.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com 

Steen Eilsø Svensson

 

steeneilso@gmail.com

Oliver Schmidt Hansen

 

skryen97@hotmail.com

Daniel Rank Simonsen 

 

dani541@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere Oldgirls

 

oldgirls@orientexpressen.dk

Charlotte Strømlund

 

charlottestroemlund@gmail.com

Lone Frandsen

 

lonfr@brondby.dk

 

 

 

Trænere & Ledere Ungdom

 

tlu@orientexpressen.dk

Træner/Leder Børne Fodbold

 

tlbf@orientexpressen.dk

Træner/Leder Dame Ungdom

 

tldu@orientexpressen.dk

Træner/Leder Herre Ungdom

 

tlhu@orientexpressen.dk

 

 

 

Trænere & Ledere Dame Ungdom

 

tldu@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i pigesetup U6-U10

 

tlpigesetup@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 07-08

 

tl08-07piger@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg Piger 02-06

 

tl03-04-05-06piger@orientexpressen.dk

 

 

 

Trænere & Ledere Pige Setup U6 - U10 Piger

 

tlpigesetup@orientexpressen.dk

Tommy Due Olesen

 

tommy.due.dk@mail.dk

Susanne Mounaix

 

sdm@prinfoparitas.dk

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

Charlotte Strømlund

 

charlottestroemlund@gmail.com

Ditte Kuhlmann

 

dittekuhl@jubii.dk

Louise Bagge Nielsen

 

louise_bagge@hotmail.com

Mikala Tvile

 

mikala_nielsen@hotmail.com

 

 

 

Træner & Leder U11+12 Piger

 

tl08-07piger@orientexpressen.dk

Tobias Barnkob

 

barnkob@hotmail.com

Ole Lelund

 

olelelund@gmail.com

Niklas Kjærulff

 

Niklas_fritz@hotmail.com

 

 

 

Træner & Leder U13 +15 Piger

 

tl03-04-05-06piger@orientexpressen.dk

Kate Mounaix

 

kattiebabz@hotmail.fr

 

 

 

Træner & Leder Herre Ungdom

 

tlhu@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2003-04-05

 

tl03-04-05@orientexpressen.dk 

Trænere & Ledere i årg 2006

 

tl06@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2007

 

tl07@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2008-09

 

tl08-09@orientexpressen.dk 

 

 

 

Træner & Leder Børne Fodbold

 

tlbf@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere pigesetup

 

tlpigesetup@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere Smølfebold

 

tl14@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2013

 

tl13@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2012

 

tl12@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2011

 

tl11@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2010

 

tl10@orientexpressen.dk

Trænere & Ledere i årg 2008-09

 

tl08-09@orientexpressen.dk 

 

 

 

Trænere & Ledere Smølfebold

 

tl14@orientexpressen.dk

Casper Skræm

 

skraemfu@gmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U7 - 2013

 

tl13@orientexpressen.dk

Toke Lehn Hybel

 

tokehybel@hotmail.com

Morten Nyholm

 

morten.nyholm@foetex.dk

Julie Mai Mortensen

 

juliemaiolesen@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U8 - 2012

 

tl12@orientexpressen.dk

Thomas Holst

 

thomas@thomasholst.dk

 

 

 

Trænere & Ledere U9 - 2011

 

tl11@orientexpressen.dk

Malik Elmelund

 

malik.heilmann@gmail.com

Mia Elmelund

 

m.elmelund@gmail.com

Jakob Kyndby

 

jacob@kyndby.dk

Mark Pedersen

 

mark.pedersen11@hotmail.dk

Jim Lykke Jørgensen

 

Jimljensen@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U10 - 2010

 

tl10@orientexpressen.dk

Tina Søgaard

 

2008tso@gmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U11 - 2009

 

tl09@orientexpressen.dk 

Jonas Børglum

 

jboerglum@gmail.com

Tasha Henriksen

 

tashahendriksen@gmail.com

Tonny Klim

 

tonnyklim@gmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U12 - 2008

 

tl08@orientexpressen.dk 

Dennis Remdrup

 

dennisremdrup@gmail.com

Micki Strømlund

 

mickistroemlund@gmail.com

Lasse Bruun Jørgensen 

 

lasse123@gmail.com

Christina Kongebro Nielsen

 

kongeolsen@gmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U13 - 2007

 

tl07@orientexpressen.dk

Martin Filipsen

 

Filipsen1974@gmail.com

Christina Frederiksen

 

chrisbangf@gmail.com

Sandra Vilhof

 

scv75@hotmail.com

 

 

 

Trænere & Ledere U14 - 2006

 

tl06@orientexpressen.dk

Janni Ystrøm

 

janniogdennis@hotmail.com

Mette Lüth

 

orientholdsport@gmail.com

Ken Buntzen

 

fam.buntzen@mail.dk

Søren Rasmussen

 

soren.rasmussen@choice.dk 

 

 

 

Trænere & Ledere U15/16 - 2003-2005

 

tl03-04-05@orientexpressen.dk

Rene Hein

 

boevadt@yahoo.dk 

Anja Sunwell

 

anja@klugee.dk 

 

 

 

Trænere & Ledere U19 –2001-2002

 

tl01-02@orientexpressen.dk

 

Kontaktinformation for Fodboldudvalget

Formand
profilepic
Micki Strømlund
Børnefodbold
Kasserer
profilepic
John Kaspersen
Ungdomsformand
profilepic
Susanne Mounaix
FU MEDLEM
profilepic
Tage Vestergård Olesen
Webmaster
profilepic
Casper Skræm
Seniorformand
ingen img
Steen Eilsø Svensson